«مشاهده سطح انرژی روزانه شما با علم بیوریتم»


تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

درباره ما


m6sgjkj0x8lwwejqgn.jpg

سلام خدمت یکایک همراهان عزیزعصرموفقیت؛ گروه عصر موفقیت بر آن است که مطالبی کاملا متفاوت و کارا جهت زندگی شخصی و کاری شما عزیزان فراهم کرده تا بتوانید تاثیری کوچک بر ارتقای فرهنگ موفقیت در ایران عزیزمان داشته باشید. لذا همراهی و حمایت شما عزیزان باعث دلگرمی این گروه می شود. با آرزوی روزی که هر ایرانی به ایرانی بودن خود افتخار کند و این زمانی تحقق می گردد که فرهنگ موفقیت در خون یکایک ما ایرانیان رخنه کند.

.با تشکر از حسن انتخابتان

.ما منتظر نظرات سازنده شما همراهان گرامی هستیم

@description

تصویر روز

جستجو

بازدیدکنندگان


 

تقویم

اوقات شرعی 

آب و هوا

نمایشگر سیستم عامل 

خبر نامه

Powered by WebGozar

 

فال حافظ


 

دیکشنری آنلاین 

طالع بینی

آپلود

موزیک 

آخرین مطالب

عضویت


 

معرفی سایت به دوستان

 
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:


Powered by ParsTools

گفتگو

مترجم سایت

نظر دوستان 

ساعت 

لوگو

خوش آمدید

موضوع: | نویسنده: سعید و خانمی

همه ی ما با نیروی کاملا یکسانی زندگی می کنیم. با یک قانون‌ : قانون جاذبه.

این قانون می گوید : هر چیزی را که وارد زندگیمان می شود را٬ خودمان جذب کرده ایم. تمام چیزهایی را که در ذهنمان می گذرد را خودمان جذب می کنیم.

قانون جاذبه اهمیتی نمی دهد که شما چه چیزی را می خواهید و چه چیزی را نمی خواهید. حتی وقتی به چیزی فکر می کنید یا نگاه می کنید که آن را نمی خواهید و با آن مخالفت می کنید آن را به طرف خودتان جذب می کنید. در آن موقع قانون جاذبه در حال عمل است.

هر چیزی که روی آن متمرکز می شوید را به سوی خود جذب می کنید. و هرگاه این تمرکز همراه با احساسات شدید باشد جذب آن سریعتر خواهد بود.

مراقبت از افکار ٬ کار سختی به نظر می رسد اما احساساتمان به ما کمک می کند که بفهمیم که به چه فکر می کنیم. هرچه موقع فکر کردن احساس بهتری داشته باشید این احساس خوب باعث می شود که جهتگیری شما در زندگی بهتر باشد و در زندگی روزمره افکاری را پدید می آورید که زندگی بهتری را در آینده برایتان رقم می زند.

به یک چیز زیبا فکر کنید.به یک موسیقی زیبا گوش کنید تا احساس خوبی پیدا کنید. هر چه احساس بهتری داشته باشید چیزهای خوب را بیشتر جذب می کنید که باعث می شود بالاتر و بالاتر بروید.

وقتی نسبت به چیزی احساس عشق می کنید آن احساس آنقدر بزرگ است که می تواند برایتان خوشبختی را به ارمغان بیاورد..

چرچیل‌: شما جهان خود را می سازید همانطور که در آن پیش می روید. زندگی می تواند کاملا رویایی باشد و اینطور خواهد بود اگر شما این راز را استفاده کنید.

جهان هستی مثل غول چراغ جادوست. غول چراغ جادو فقط می گوید: فرمانبردارم سرورم و همیشه فقط همین حرف را تکرار می کند. پس کافیست که شما فقط آن چیزی را که دوست دارید طلب کنید تا غول چراغ جادو به شما بگوید فرمانبردارم سرورم و خواسته تان را برآورده کند.

پس اگر دانسته یا ندانسته در مورد چیزی که نمی خواهید یا دوست ندارید٬ حرف بزنید یا گله و شکایت کنید یا احساس ناراحتی کنید. غول چذاغ جادو بازهم می گوید: فرمانبردارم سرورم و همان را برایتان فراهم می کند.


آرزو کن٬ بطلب٬ ایمان داشته باش٬ دریافت کن.


آن چیزی را که می خواهید طلب کنید. اکثر ما به خودمان اجازه نمی دهیم آن چیزی را که واقعا دلمان می خواهد را طلب کنیم.

کائنات به افکار شما پاسخ می دهد. برای دریافت شما باید خودتان را با آن چیزی که می خواهید هم جهت کنید. یعنی قدردان باشید و برای دریافت آن شور و اشتیاق داشته باشید.


هر آنچه هستیم نتیجه افکاری است که داشته ایم.


اگر به جای شکایت برای چیزهایی که داری قدر دانی کنید احساس بهتری پیدا می کنید و این باعث جذب چیزهای بهتری به سمتتان می شود. وقتی چیزی را تجسم می کنید آن را پدید می آورید. پس هنگام تجسم همیشه روی نتیجه پایانی متمرکز شوید.

وقتی خود را در موقعیتی که دوست دارید تصور می کنید٬ دیگر احساس نمی کنید که به آن چیز نیاز دارید بلکه احساس  می کنید که آن چیز را دارید و آن احساس باعث می شود که کائنات همان موقعیت را برایتان پدید آورد.

اگر به دنبال حس لذت درونی٬ بینش درونی و آرامش درونی بروید بقیه چیزها برایتان پدیدار می شود.


شما تنها کسی هستید که زندگیتان را می آفرینید چون هیچ کس دیگر نمی تواند برای شما فکر کند.


قدرتمند و پیروز باشید.

 
تبلیغات
لینک باکس هوشمند مهر،افزایش بازدید،لینک باکس،افزایش امار،مهر باکس


بهترین و زیباترین کدهای جاوا اسکریپت به همراه آزمایش آن کد بزرگترین سایت جاوا اسکریپت ایران