«مشاهده سطح انرژی روزانه شما با علم بیوریتم»


تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

درباره ما


m6sgjkj0x8lwwejqgn.jpg

سلام خدمت یکایک همراهان عزیزعصرموفقیت؛ گروه عصر موفقیت بر آن است که مطالبی کاملا متفاوت و کارا جهت زندگی شخصی و کاری شما عزیزان فراهم کرده تا بتوانید تاثیری کوچک بر ارتقای فرهنگ موفقیت در ایران عزیزمان داشته باشید. لذا همراهی و حمایت شما عزیزان باعث دلگرمی این گروه می شود. با آرزوی روزی که هر ایرانی به ایرانی بودن خود افتخار کند و این زمانی تحقق می گردد که فرهنگ موفقیت در خون یکایک ما ایرانیان رخنه کند.

.با تشکر از حسن انتخابتان

.ما منتظر نظرات سازنده شما همراهان گرامی هستیم

@description

تصویر روز

جستجو

بازدیدکنندگان


 

تقویم

اوقات شرعی 

آب و هوا

نمایشگر سیستم عامل 

خبر نامه

Powered by WebGozar

 

فال حافظ


 

دیکشنری آنلاین 

طالع بینی

آپلود

موزیک 

آخرین مطالب

عضویت


 

معرفی سایت به دوستان

 
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:


Powered by ParsTools

گفتگو

مترجم سایت

نظر دوستان 

ساعت 

لوگو

خوش آمدید

موضوع: | نویسنده: سعید و خانمی

تعظیم به آن که هفت سین را رسم کرد!

بیا تعظیم کنیم به روح پاک آن انسان زیبا اندیشی که در یک بهار باشکوه به خود گفت: هفت سینی را ترسیم می کنم تا خاطره هفت سین زیبا در هر بهار زنده شود:

سیر. سبزه. سکه. سمنو. سماق. سیب و سرکه!

هفت نشان زیبای اقتدار یک انسان که یک روز با خود گفت این هفت قلم اگر سر سفره ای جمع شود می تواند بهاری زیبا و پرشگون به همراه آورد. بیا تا روح این انسان بزرگ اندیش و روح تمام آنانی که این رسم زیبا را سالیان دراز حفظ کردن و تداوم بخشیدن بزرگ بشماریم و به این ارواح خوب گذشتگانمان تعظیم کنیم.

بیا حرمت گذاشتن بر ایده های خوب گذشتگانمان را یاد بگیریم و به همه ی کسانی که هفت سین را به سخره می گیرند و سیخ و سمور و سیاهی و .... را پیشنهاد می کنند، تذکر دهیم که در پس ایده ها، تمثیل ها، رسوم و سنت های همه ی ملت های جهان پیام هایی بسیار زیبا و ره گشا است که اگر درست درک شوند می توانند، میلیونها مشکل و مسئله نسل قرن 21 را در چشم به هم زدنی محو کنند.

بهار و عید فرصت خوبی است برای آنکه با ظرافت و هوشیاری به رسوم و سنت های پر نغز و پیام آور گذشتگان نظر افکنیم و از دل قرن ها، زیبایی افکار اجداد خود را درک کنیم و آن را به زبان روز خودمان ترجمه کنیم.انسان قرن بیست و یک شدیدا به این پیام های انرژی بخش نیاز دارد. رفتن به کوه و صحرا در سیزده نوروز و سبزی گره زدن یک پیام دارد، آنرا مسخره نکن و روی پیام مستتر در این رسم تامل کن. ببین چگونه دختران و پسران دم بخت با شور و شوق سبزی های نورس بهار را گره می زنند و از مادر واقعی خود" طبیعت" و از کل هستی و کائنات همسر و همدم خود را طلب می کنند. ببین چگونه بزرگان قوم به نام عید دیدنی به دیدارشان می رویم خوشحال می شوند و به جای نگرانی و غم و غصه می خندند. بیا در این بهار به جای مسخره کردن رسوم و سنت ها روی آنها تامل کنیم و از دل آنها پیام موفقیت را بیرون آوریم.نسل قرن بیست و یک شدیدا به این پیامها نیاز دارد. 
تبلیغات
لینک باکس هوشمند مهر،افزایش بازدید،لینک باکس،افزایش امار،مهر باکس


بهترین و زیباترین کدهای جاوا اسکریپت به همراه آزمایش آن کد بزرگترین سایت جاوا اسکریپت ایران