«مشاهده سطح انرژی روزانه شما با علم بیوریتم»


تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

درباره ما


m6sgjkj0x8lwwejqgn.jpg

سلام خدمت یکایک همراهان عزیزعصرموفقیت؛ گروه عصر موفقیت بر آن است که مطالبی کاملا متفاوت و کارا جهت زندگی شخصی و کاری شما عزیزان فراهم کرده تا بتوانید تاثیری کوچک بر ارتقای فرهنگ موفقیت در ایران عزیزمان داشته باشید. لذا همراهی و حمایت شما عزیزان باعث دلگرمی این گروه می شود. با آرزوی روزی که هر ایرانی به ایرانی بودن خود افتخار کند و این زمانی تحقق می گردد که فرهنگ موفقیت در خون یکایک ما ایرانیان رخنه کند.

.با تشکر از حسن انتخابتان

.ما منتظر نظرات سازنده شما همراهان گرامی هستیم

@description

تصویر روز

جستجو

بازدیدکنندگان


 

تقویم

اوقات شرعی 

آب و هوا

نمایشگر سیستم عامل 

خبر نامه

Powered by WebGozar

 

فال حافظ


 

دیکشنری آنلاین 

طالع بینی

آپلود

موزیک 

آخرین مطالب

عضویت


 

معرفی سایت به دوستان

 
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:


Powered by ParsTools

گفتگو

مترجم سایت

نظر دوستان 

ساعت 

لوگو

خوش آمدید

موضوع: | نویسنده: سعید و خانمی

انیشتین می گفت : « آنچه در مغزتان می گذرد ٬ جهانتان را می آفریند . »  

استفان کاوی ( از سرشناسترین چهرهای علم موفقیت ) احتمالا با الهام گرفتن از همین حرف انیشتین است که می گوید : « اگر می خواهید در زندگی و روابط شخصی تان تغییرات جزیی به وجود آورید به گرایش ها و رفتارتان توجه کنید ؛ اما اگر دلتان می خواهد قدم های کوانتومی بردارید و تغییرات اساسی در زندگی تان ایجاد کنید باید نگرش ها و برداشت هایتان را عوض کنید.... »   

 

او حرفهایش را با یک مثال خوب و واقعی ٬ ملموس تر می کند: « صبح یک روز تعطیل در نیویورک سوار اتوبوس شدم . تقریبا یک سوم اتوبوس پر شده بود. بیشتر مردم آرام نشسته بودند و یا سرشان به چیزی گرم بود و در مجموع فضایی سرشار از آرامش و سکوتی دلپذیر برقرار بود تا اینکه مرد میانسالی با بچه هایش سوار اتوبوس شد و بلافاصله فضای اتوبوس تغییرکرد. بچه هایش داد و بیداد راه انداختند و مدام به طرف همدیگر چیز پرتاپ می کردند. یکی از بچه ها با صدای بلند گریه می کرد و یکی دیگر روزنامه را از دست این و آن می کشید و خلاصه اعصاب همه مان توی اتوبوس خرد شده بود. اما پدر آن بچه ها که دقیقا در صندلی جلویی من نشسته بود٬  اصلا به روی خودش نمی آورد و غرق در افکار خودش بود. بالاخره صبرم لبریز شد و زبان به اعتراض باز کردم که : « آقای محترم! بچه هایتان واقعا دارند همه را آزار می دهند. شما نمی خواهید جلویشان رابگیرید؟ » مرد که انگار تازه متوجه بود چه اتفاقی دارد می افتد٬ کمی خودش را روی صندلی جا به جا کرد و گفت : بله٬ حق با شماست. واقعا متاسفم. راستش ما داریم از بیمارستانی بر می گردیم که همسرم٬ مادر همین بچه ها٬ نیم ساعت پیش در آنجا مرده است. من واقعا گیجم و نمی دانم باید به این بچه ها چه بگویم. نمی دانم که خودم باید چه کار کنم و .... و بغضش ترکید و اشکش سرازیر شد. »   

 

استفان کاوی بلافاصله پس از نقل این خاطره می پرسد: « صادقانه بگویید آیا اکنون این وضعیت را به طور متفاوتی نمی بینید؟ چرا این طور است؟ آیا دلیلی به جز این دارد که نگرش شما نسبت به آن مرد عوض شده است؟ »  

و خودش ادامه می دهد که : « راستش من خودم هم بلافاصله نگرشم عوض شد و دلسوزانه به آن مرد گفتم: واقعا مرا ببخشید. نمی دانستم. آیا کمکی از دست من ساخته است؟ و... 

اگر چه تا همین چند لحظه پیش ناراحت بودم که این مرد چطور میتواند تا این اندازه بی ملاحظه باشد٬ اما ناگهان با تغییر نگرشم همه چیز عوض شد و من از صمیم قلب می خواستم که هرکمکی که از دستم ساخته است انجام بدهم. »


قدرتمند و پیروز باشید.

   
تبلیغات
لینک باکس هوشمند مهر،افزایش بازدید،لینک باکس،افزایش امار،مهر باکس


بهترین و زیباترین کدهای جاوا اسکریپت به همراه آزمایش آن کد بزرگترین سایت جاوا اسکریپت ایران