«مشاهده سطح انرژی روزانه شما با علم بیوریتم»


تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

درباره ما


m6sgjkj0x8lwwejqgn.jpg

سلام خدمت یکایک همراهان عزیزعصرموفقیت؛ گروه عصر موفقیت بر آن است که مطالبی کاملا متفاوت و کارا جهت زندگی شخصی و کاری شما عزیزان فراهم کرده تا بتوانید تاثیری کوچک بر ارتقای فرهنگ موفقیت در ایران عزیزمان داشته باشید. لذا همراهی و حمایت شما عزیزان باعث دلگرمی این گروه می شود. با آرزوی روزی که هر ایرانی به ایرانی بودن خود افتخار کند و این زمانی تحقق می گردد که فرهنگ موفقیت در خون یکایک ما ایرانیان رخنه کند.

.با تشکر از حسن انتخابتان

.ما منتظر نظرات سازنده شما همراهان گرامی هستیم

@description

تصویر روز

جستجو

بازدیدکنندگان


 

تقویم

اوقات شرعی 

آب و هوا

نمایشگر سیستم عامل 

خبر نامه

Powered by WebGozar

 

فال حافظ


 

دیکشنری آنلاین 

طالع بینی

آپلود

موزیک 

آخرین مطالب

عضویت


 

معرفی سایت به دوستان

 
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:


Powered by ParsTools

گفتگو

مترجم سایت

نظر دوستان 

ساعت 

لوگو

خوش آمدید

موضوع: | نویسنده: سعید و خانمی

روز اول: از کارهایی که ناچاری انجام دهی، لذت ببر. نق زدن تو را خسته تر می کند و نمی گذارد کاررا درست انجام دهی. اما اگر با موفقیت مانند یک دوست رفتار کنی همه جا به دنبالت خواهد بود.    

 

روز دوم: سعی کن کارهایت را از صمیم قلب انجام دهی. نه به صرف این که ناچاری انجام دهی. باید به کارت ایمان داشته باشی. یک جریان آب ضعیف تنها نیمی از باغچه را آبیاری می کند .    

 

روز سوم: همه چیز را همانطور که هست بپذیز، خواستن تنها، چیزی را تغییز نمی دهد. خواستن باد را از وزیدن باز نمی دارد و برف را به آب نبات تبدیل نمی کند. اگر می خواهی چیزها را به بهتر ازخودشان تبدیل کنی  با آنها همانگونه که هستند مواجه شو.   

 

روز چهارم: تمرین کن تا از درون شاد باشی. اجازه نده دیگران برای تو تصمیم بگیرند.خودت رئیس کارخانه شاد سازی باش.    

 

روز پنجم: ذهنت را همانند ابر سفیدی که درآسمان است، آزاد کن. تلاش کن، اما نتایج کار را واگذار تا با هم کار بیایند. برای ابر چه فرق می کند باد ازکدام سو بوزد. چرا وقتت را برای چیزی که در کنترل تو نیست تلف می کنی؟     

 

روز ششم: وقتی تصمیم به انجام کاری می گیری از خود نپرس: من چه می خواهم؟ بلکه بپرس: چه کاری به نفع همه است؟ اگر به فکر منافع دیگران باشی، دیگران در کنارت کار خواهند کرد و کمکت خواهند کرد تا موفق شوی.    

 

روز هفتم: هنگام تصمیم گیری ابتدا نباید بپرسی: از این کار چه نفعی عایدم خواهدشد؟  پرسش درست این است که: چه کاری به نفع همه است؟ خانه زمانی مستحکم خواهد شد که همه دیوارهایش استوار باشد.    

 

روز هشتم: وقتی کار به مشکل می  خورد، نه دیگران را سرزنش کن و نه خودت را، انسان وقتی شنا یاد می گیرد که از فرو رفتن در آب نترسد.    

 

روز نهم: برای موفقیت در هر کار باید ابتدا تصویر واضحی از نقشه کار داشته باشی. آن گاه همانطور که در باد شدید، نخ بادبادک را محکم نگه می داری، باید هدفت را هم محکم نگه داری.       

 

روز دهم: اگر طرحی در عمل مشکل تر از آن شد که فکر می کردی،  دلسرد نشو، همه چیز این دنیا همینطور است ، خصوصا اگر ارزشمند باشد. 

 

روز یازدهم: مشکلات ما را قوی و سمت پیروزی  های بزرگتر هدایت می کنند. کوهنوردی آسان نیست اما منظره ای که از قله کوه دیده میشود بسیار زیباست. 

 

روز دوازدهم: اراده ات را قوی کن. خود را وارد به انجام کارهایی کن که برایت مشکل اند. سپس آنها را با جدیت انجام بده. بعد از مدتی خواهی دید که اراده ات همانند گرزی فولادی سخت و درخشان شده است.    

 

روز سیزدهم: با انرژی کامل روی کارهایت تمرکز کن. کارهایت را اگر با انرژی انجام دهی شفاف و زیبا خواهند شد.  

 

روز چهاردهم: هنگامی که قصد انجام کاری را داری از خود نپرس: دیگران آن را چگونه و با چه روشی انجام داده اند؟ بلکه بپرس: چگونه می توانم آن را درس و به بهترین وجه انجام دهم. این را بدان که همواره حقیقتی تازه در انتظار کشق شدن است. بدون احساس وجود این حقایق هرگز بل تلفن را اختراع نمی کرد. 

 

روزپانزدهم: هر کاری را با جان و دل انجام بده. اگر شعاع انرژی ات را مانند ذره بینی که نور خورشید را متمرکز میکند، روی موانع تمرکز دهی، هر مانعی که سر راهت باشد خواهد سوخت. 

 

روز شانزدهم: امروز را آغازی تازه بدان.

 

  
تبلیغات
لینک باکس هوشمند مهر،افزایش بازدید،لینک باکس،افزایش امار،مهر باکس


بهترین و زیباترین کدهای جاوا اسکریپت به همراه آزمایش آن کد بزرگترین سایت جاوا اسکریپت ایران